SKU: CVTOP3376
KEY FEATURES
  • Golden Frame: Framed in gold, this set offers a refined look to any room.
DIMENSIONS
  • Overall Dimensions (Inches): 37.6" W x 1.5" D x 37.6" H
  • Item Weight: 16.5 lbs
  • Package Dimensions (Inches): 5.12" W x 40.55" D x 40.55" H
  • Package Weight: 20 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION
  • Artwork Material: Canvas
  • Frame Finish: Golden-finished frame
  • Color: Green/Natural
  • Style: Transitional
WHERE TO USE
SKU: CVTOP3376
Alston 2 Green/Natural Canvas—
Description
KEY FEATURES
DIMENSIONS
  • Item Weight: 16.5 lbs