- SKU: ADB2640B15
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Queen Roll Slats: 60" W x 78" D x 1" H
Six Drawer Dresser: 61" W x 16" D x 40" H
Bedroom Mirror: 42" W x 1" D x 36" H
Queen Panel Footboard: 64" W x 2" D x 20" H
Queen Uph Panel Headboard: 63" W x 3" D x 53" H
Queen/King Platform Rails: 63" W x 85" D x 15" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: White
COLLECTION
- Collection Name: Altyra Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: B2640
- Item Name: Altyra White Queen Upholstered Panel Bed, Dresser and Mirror (Online Special Price)
- SKU: ADB2640B15
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: White
COLLECTION
- Series ID: B2640
-70%
Altyra White Queen Upholstered Panel Bed, Dresser and Mirror (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB2640B15