- SKU: ADB129B25
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Five Drawer Chest: 30" W x 16" D x 45" H
Twin Sleigh Footboard: 41" W x 8" D x 29" H
Twin Sleigh Headboard: 41" W x 8" D x 45" H
Twin Sleigh Rails: 41" W x 72" D x 8" H
Two Drawer Nightstand: 21" W x 16" D x 25" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: White
COLLECTION
- Collection Name: Anarasia Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: B129
- Item Name: Anarasia White Twin Sleigh Bed, Chest and Nightstand (Online Special Price)
- SKU: ADB129B25
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: White
COLLECTION
- Series ID: B129
Anarasia White Twin Sleigh Bed, Chest and Nightstand (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB129B25