- SKU: ADPCB1566B16
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
T Uph Daybed Pnl/Rails/Slats: 77" W x 44" D x 25" H
Twin Uph Daybed Side Panels: 83" W x 44" D x 35" H
Six Drawer Dresser: 51" W x 20" D x 35" H
Underbed Storage: 77" W x 16" D x 14" H
One Drawer Nightstand: 22" W x 16" D x 26" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: White/Tan
COLLECTION
- Collection Name: Arloster Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: PCB1566
- SKU: ADPCB1566B16
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: White/Tan
COLLECTION
- Series ID: PCB1566
-70%
Arloster White/Tan Twin Day Bed with Storage, Dresser and Nightstand (Online Special Price)
Description
- SKU: ADPCB1566B16