- SKU: 5800BK-36
FEATURES:
- Made of acacia veneer, wood and engineered wood
- 2-tone finish (brown and black)
- Base with built-in shelves
- Seats 4
- Counter height design
- Assembly required
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 42 Dia" x 36" H
Item Weight: 56.5 lbs
Package Dimensions (Inches): 44.25" L x 44.25" W x 6.75" H
Package Weight: 67.25 lbs
SPECIFICATIONS
- Color: Brown / Black
COLLECTION
- Collection Name: Asher Collection
- Item Name: Asher Brown / Black Counter Height Table
- SKU: 5800BK-36
FEATURES:
- Base with built-in shelves
- Seats 4
- Counter height design
- Assembly required
DIMENSIONS
Item Weight: 56.5 lbs
Package Weight: 67.25 lbs
SPECIFICATIONS
- Color: Brown / Black
COLLECTION
Asher Brown / Black Counter Height Table—
Description
- SKU: 5800BK-36