SKU: CVVSN025L
KEY FEATURES
DIMENSIONS
  • Overall Width: 10" W
  • Overall Depth: 10" D
  • Overall Height: 14" H
  • Item Weight: 4.54 lbs
  • Package Width: 13.5" W
  • Package Depth: 25" D
  • Package Height: 18.5" H
  • Package Weight: 32.69 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION
  • Material: Glass
  • Accent Details: Golden glow from within base, shining gold ring at top
  • Color: Silver
  • Style: Transitional
  • Collection Name: Astra Collection by Crestview
  • Brand: Crestview
WHERE TO USE
SKU: CVVSN025L
-70%
Astra Silver Large Vase (Set of 2)—
Description
KEY FEATURES
DIMENSIONS
  • Overall Width: 10" W
  • Overall Depth: 10" D
  • Overall Height: 14" H
  • Item Weight: 4.54 lbs
  • Package Width: 13.5" W
  • Package Depth: 25" D
  • Package Height: 18.5" H
  • Package Weight: 32.69 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION
  • Material: Glass
  • Color: Silver
  • Style: Transitional
  • Brand: Crestview
WHERE TO USE
SKU: CVVSN025L
You may also like
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Melbourne Wood California King Platform Bed in Dark Pine
Thumbnail 1Thumbnail 2
Ocean Solid Wood Eastern King Platform Bed in Natural Sengon
Melbourne Wood Queen Canopy Bed in Dark Pine
Kentfield Solid Wood Queen Platform Bed in Black Drifted Oak
-70%
One Coastal Modern Live Edge Full Wall Bed with Floating Nightstands in Bisque
Kiki Upholstered California King Platform Bed in Cotton Ball Boucle
-70%
One Coastal Modern Live Edge Eastern King Wall Bed with Floating Nightstands in Bisque
-70%
One Coastal Modern Live Edge Queen Wall Bed with Floating Nightstands in Bisque
-70%