SKU: CVBZWF060
KEY FEATURES
DIMENSIONS
  • Overall Dimensions (Inches): 15" W x 1.5" D x 60" H
  • Artwork Display Measurement: 61-inches x 16-inches
  • Item Weight: 21 lbs
  • Package Dimensions (Inches): 7.09" W x 19.69" D x 64.76" H
  • Package Weight: 26 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION
  • Frame Material: Tan outer frames
  • Canvas Type: Stretched canvas
  • Color: Blue/Gold
  • Lifestyle: Contemporary
WHERE TO USE
SKU: CVBZWF060
-70%
Azure Skies Blue/Gold Canvas—
Description
KEY FEATURES
DIMENSIONS
  • Item Weight: 21 lbs