- SKU: ADPCB1118-65
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 65" W x 7" D x 48" H
Item Weight: 58 lbs
Package Dimensions (Inches): 70.5" W x 29" D x 9" H
Package Weight: 68 lbs
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Black/Gray
COLLECTION
- Collection Name: Broachmyn Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: PCB1118
- Item Name: Broachmyn Black/Gray Queen Bookcase Headboard (Online Special Price)
- SKU: ADPCB1118-65
DIMENSIONS
Item Weight: 58 lbs
Package Weight: 68 lbs
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Black/Gray
COLLECTION
- Series ID: PCB1118
Broachmyn Black/Gray Queen Bookcase Headboard (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADPCB1118-65