- SKU: MT-UNG11EK
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 76" W x 80" D x 11" H
Item Weight: 73 lbs
Package Dimensions (Inches): 41.75" W x 19.75" D x 19.75" H
Package Weight: 79.5 lbs
- Item Name: Burnham Gray 11" Eastern King Green Tea Gel-Infused Memory Foam Mattress
- SKU: MT-UNG11EK
DIMENSIONS
Item Weight: 73 lbs
Package Weight: 79.5 lbs
Burnham Gray 11" Eastern King Green Tea Gel-Infused Memory Foam Mattress
Description
- SKU: MT-UNG11EK