- SKU: MT-UNG11F
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 54" W x 75" D x 11" H
Item Weight: 51.75 lbs
Package Dimensions (Inches): 41" W x 16.5" D x 16.5" H
Package Weight: 54 lbs
- Item Name: Burnham Gray 11" Full Green Tea Gel-Infused Memory Foam Mattress
- SKU: MT-UNG11F
DIMENSIONS
Item Weight: 51.75 lbs
Package Weight: 54 lbs
Burnham Gray 11" Full Green Tea Gel-Infused Memory Foam Mattress
Description
- SKU: MT-UNG11F