- SKU: MT-UNG11DC
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 14.75" W x 19.75" D x 11" H
Ā
- Item Name: Burnham Gray 11" Green Tea Gel-Infused Memory Foam Mattress Display Cube
- SKU: MT-UNG11DC
DIMENSIONS
Burnham Gray 11" Green Tea Gel-Infused Memory Foam Mattress Display Cube—
Description
Ā
- SKU: MT-UNG11DC