- SKU: MT-UNG11Q
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 60" W x 80" D x 11" H
Item Weight: 58.25 lbs
Package Dimensions (Inches): 41.75" W x 17.5" D x 17.5" H
Package Weight: 64.25 lbs
- Item Name: Burnham Gray 11" Queen Green Tea Gel-Infused Memory Foam Mattress
- SKU: MT-UNG11Q
DIMENSIONS
Item Weight: 58.25 lbs
Package Weight: 64.25 lbs
Burnham Gray 11" Queen Green Tea Gel-Infused Memory Foam Mattress
Description
- SKU: MT-UNG11Q