- SKU: MT-UNG11T
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 38" W x 75" D x 11" H
Item Weight: 37 lbs
Package Dimensions (Inches): 41" W x 14.25" D x 14.25" H
Package Weight: 41.25 lbs
- Item Name: Burnham Gray 11" Twin Green Tea Gel-Infused Memory Foam Mattress
- SKU: MT-UNG11T
DIMENSIONS
Item Weight: 37 lbs
Package Weight: 41.25 lbs
Burnham Gray 11" Twin Green Tea Gel-Infused Memory Foam Mattress
Description
- SKU: MT-UNG11T