SKU: CVTOP3547
KEY FEATURES
DIMENSIONS
  • Overall Dimensions: 35.4" W x 1.5" D x 47.2" H
  • Item Weight: 12.3 lbs
  • Package Dimensions: 3.94" W x 49.6" D x 38.2" H
  • Package Weight: 16.9 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION
  • Artwork Material: Canvas
  • Frame Construction: Natural wood frame with a lightly distressed white finish
  • Color: Blue/White
  • Style: Contemporary
  • Collection Name: Calhoun Collection by Crestview
  • Brand: Crestview
WHERE TO USE
SKU: CVTOP3547
Calhoun Blue/White Canvas—
DIMENSIONS
  • Item Weight: 12.3 lbs