SKU: FC-1018-20
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Overall Dimensions (Inches): 40" W x 30" D x 16" H
  • Item Weight: 83.5 lbs
  • Package Dimensions (Inches) Box-1: 44" W x 34.5" D x 20" H
  • Package Weight Box-1: 108 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION:
  • Materials: Oak Veneer Over Mdf, Solid Oak
  • Color: Dark Brown
  • Style: Modern, Minimalist
WHERE TO USE:
SKU: FC-1018-20
-70%
Casey Dark Brown Small Coffee Table—
Description
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Item Weight: 83.5 lbs