- SKU: ADB3788B16
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Six Drawer Dresser: 59" W x 16" D x 37" H
Full Panel Headboard/Footboard: 57" W x 79" D x 53" H
Full Panel Rails: 55" W x 77" D x 15" H
Two Drawer Nightstand: 22" W x 16" D x 25" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Whitewash
COLLECTION
- Collection Name: Cayboni Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: B3788
- Item Name: Cayboni Whitewash Full Panel Bed, Dresser and Nightstand (Online Special Price)
- SKU: ADB3788B16
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Whitewash
COLLECTION
- Series ID: B3788
Cayboni Whitewash Full Panel Bed, Dresser and Nightstand (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB3788B16