SKU: BZ-1159-16
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Overall Dimensions (Inches): 16" W x 16" D x 18" H
  • Item Weight: 26.5 lbs
  • Carton Dimensions (Inches): 21" W x 16" D x 19" H
  • Carton Weight: 34 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION:
  • Material: Mdf
  • Finish: High-gloss lacquer
  • Color: Green
  • Style: Modern, Minimalist
WHERE TO USE:
SKU: BZ-1159-16
Daisy Green Side Table—
Description
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Item Weight: 26.5 lbs