- SKU: ADB1013B15
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Queen Roll Slats: 60" W x 78" D x 1" H
Six Drawer Dresser: 63" W x 20" D x 33" H
Bedroom Mirror: 39" W x 2" D x 28" H
Queen Panel Footboard: 63" W x 4" D x 18" H
Queen Panel Headboard: 64" W x 7" D x 53" H
Queen/King Platform Rails: 63" W x 83" D x 15" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: Black
COLLECTION
- Collection Name: Danziar Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: B1013
- Item Name: Danziar Black Queen Panel Platform Bed, Dresser and Mirror (Online Special Price)
- SKU: ADB1013B15
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: Black
COLLECTION
- Series ID: B1013
Danziar Black Queen Panel Platform Bed, Dresser and Mirror (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB1013B15