- SKU: ADB200B42
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Six Drawer Dresser: 59" W x 16" D x 37" H
Bedroom Mirror: 42" W x 1" D x 31" H
King Panel Footboard: 80" W x 5" D x 21" H
King Panel Headboard: 80" W x 5" D x 49" H
Two Drawer Nightstand: 22" W x 16" D x 25" H
King Panel Rails: 79" W x 85" D x 15" H
Package Weight: 372 lbs
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Multi Gray
COLLECTION
- Collection Name: Derekson Collection by Ashley Furniture
- Brand: Benchcraft®
- Series ID: B200
- SKU: ADB200B42
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Package Weight: 372 lbs
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Multi Gray
COLLECTION
- Brand: Benchcraft®
- Series ID: B200
Derekson Multi Gray King Panel Bed, Dresser, Mirror and Nightstand (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB200B42