SKU: LX-1076-20
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Overall Dimensions: 20" W x 20" D x 21" H
  • Item Weight: 123.6 lbs
  • Package Dimensions (Box-1): 24.7" W x 24.7" D x 25.5" H
  • Package Weight (Box-1): 135 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION:
  • Materials: Acacia Wood
  • Color: Dark Brown
  • Collection Name: Eton Collection by Moe's Home
  • Style: Modern, Minimalist, Sculptural
WHERE TO USE:
SKU: LX-1076-20
Eton Dark Brown Side Table—
Description
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Item Weight: 123.6 lbs