- SKU: MT-UNH12DC
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 14.75" W x 19.75" D x 12" H
- Item Name: Findlay White 12" Green Tea Gel-Infused Memory Foam Hybrid Mattress Display Cube
- SKU: MT-UNH12DC
DIMENSIONS
Findlay White 12" Green Tea Gel-Infused Memory Foam Hybrid Mattress Display Cube—
Description
- SKU: MT-UNH12DC