- SKU: ADB4480B10
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Twin Roll Slats: 38" W x 71" D x 1" H
Six Drawer Dresser: 55" W x 17" D x 37" H
Bedroom Mirror: 41" W x 3" D x 34" H
Under Bed Storage W/Side Rail: 77" W x 56" D x 19" H
Twin Panel Footboard: 43" W x 4" D x 27" H
Twin Bookcase Headboard: 46" W x 10" D x 50" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Gray
COLLECTION
- Collection Name: Frandern Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: B4480
- Item Name: Frandern Gray Twin Bookcase Bed with Storage, Dresser and Mirror (Online Special Price)
- SKU: ADB4480B10
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Gray
COLLECTION
- Series ID: B4480
Frandern Gray Twin Bookcase Bed with Storage, Dresser and Mirror (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB4480B10