- SKU: IS25QQ45GT
- Conforming support with cooling gel
- 2.5" thick gel-infused memory foam offers superior cooling
DIMENSIONS
Package Dimensions (Inches): 13" W x 13" D x 24" H
Package Weight: 24 lbs
- Brand: Malouf
- Item Name: Gel Memory Foam White Queen 2.5" Mattress Topper
- SKU: IS25QQ45GT
DIMENSIONS
Package Weight: 24 lbs
Description
- SKU: IS25QQ45GT