- SKU: IS25TT45GT
- Conforming support with cooling gel
- 2.5" thick gel-infused memory foam offers superior cooling
DIMENSIONS
Package Dimensions (Inches): 11" W x 11" D x 20" H
Package Weight: 15 lbs
- Brand: Malouf
- Item Name: Gel Memory Foam White Twin 2.5" Mattress Topper
- SKU: IS25TT45GT
DIMENSIONS
Package Weight: 15 lbs
Description
- SKU: IS25TT45GT