- SKU: ZADEST-80
FEATURES:
- Over 40 cu ft of underbed storage
- Durable steel construction for long-lasting support
- Lightweight and durable metal frame
- Tool-free, 5-minute easy assembly
- Silent design – no squeaking or shifting
- Eliminates the need for an 8" foundation.
- Supports all mattress types
- Space-saving, modern platform style
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 14" x 76" x 80"
Item Weight: 46 lbs
COLLECTION
- Collection Name: Geneva Collection
- Item Name: Geneva Space Base King Foundation
- SKU: ZADEST-80
FEATURES:
- Supports all mattress types
DIMENSIONS
Item Weight: 46 lbs
COLLECTION
-70%
Geneva Space Base King Foundation—
Description
- SKU: ZADEST-80