- SKU: ZUPSFN-80
FEATURES:
- Tool-free assembly – quick and easy setup
- 6" legs included – no need for a separate frame
- 8" base thickness – ideal height for comfort and style
- Noiseless & FR compliant – sleep soundly and safely
- Compact shipping – saves space in storage and transit
- Compatible with any mattress – your perfect foundation solution
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 14" x 76" x 80"
Item Weight: 57 lbs
COLLECTION
- Collection Name: Geneva Collection
- Item Name: Geneva Versatile King Foundation
- SKU: ZUPSFN-80
FEATURES:
DIMENSIONS
Item Weight: 57 lbs
COLLECTION
-70%
Geneva Versatile King Foundation—
Description
- SKU: ZUPSFN-80