- SKU: ADB1190B22
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Six Drawer Dresser: 59" W x 16" D x 37" H
Bedroom Mirror: 42" W x 2" D x 31" H
Full Panel Headboard/Footboard: 57" W x 79" D x 53" H
Full Panel Rails: 55" W x 77" D x 15" H
Two Drawer Nightstand: 22" W x 16" D x 25" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: White/Gray
COLLECTION
- Collection Name: Gerridan Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: B1190
- SKU: ADB1190B22
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: White/Gray
COLLECTION
- Series ID: B1190
-70%
Gerridan White/Gray Full Panel Bed, Dresser, Mirror and Nightstand (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB1190B22