- SKU: EA1055-2X2
FEATURES:
- Glossy reddish-brown finish over replicated cherry grain with authentic touch
- Accommodates any 10.5" W x 10.5" D x 11" H storage bin (not included)
- Assembly required
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 24''W x 12''D x 24''H
Item Weight: 23 lbs
Package Dimensions (Inches): 28.25" W x 13.03" D x 3.73" H
Package Weight: 25 lbs
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Cherry/Light Brown
COLLECTION
- Collection Name: Glosmount Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: EA1055
- Item Name: Glosmount Cherry/Light Brown Four Cube Organizer (Online Special Price)
- SKU: EA1055-2X2
FEATURES:
- Assembly required
DIMENSIONS
Item Weight: 23 lbs
Package Weight: 25 lbs
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Cherry/Light Brown
COLLECTION
- Series ID: EA1055
-70%
Glosmount Cherry/Light Brown Four Cube Organizer (Online Special Price)—
Description
- SKU: EA1055-2X2