- SKU: EA1055-3X3
FEATURES:
- Glossy reddish-brown finish over replicated cherry grain with authentic touch
- Accommodates any 10.5" W x 10.5" D x 11" H storage bin (not included)
- Assembly required
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 36''W x 12''D x 36''H
Item Weight: 48 lbs
Package Dimensions (Inches): 39.62" W x 12.97" D x 4.98" H
Package Weight: 50 lbs
- Series ID: EA1055
- Item Name: Glosmount Cherry/Light Brown Nine Cube Organizer (Online Special Price)
- SKU: EA1055-3X3
FEATURES:
- Assembly required
DIMENSIONS
Item Weight: 48 lbs
Package Weight: 50 lbs
- Series ID: EA1055
-70%
Glosmount Cherry/Light Brown Nine Cube Organizer (Online Special Price)—
Description
- SKU: EA1055-3X3