- SKU: 3-BS022-BTN
FEATURES:
- Modern Barstool with Backseat Perfect for Bar and Kitchen Use. Set of 3.
- Upon assembly, Barstool Dimensions Measure: 22 in. Length, 41.1 in. Height, 22 in. Depth.
- Weight Capacity: 275 Lbs. Each.
- Seat Height: 29.1 in.
- Lifestyle: Modern
- Color: Tan and Black
COLLECTION
- Collection Name: Gracie Collection
- Item Name: Gracie Barstool in Tan and Black (set of 3)
- SKU: 3-BS022-BTN
FEATURES:
- Seat Height: 29.1 in.
- Lifestyle: Modern
- Color: Tan and Black
Description
- SKU: 3-BS022-BTN
- Seat Height: 29.1 in.