- SKU: 5627GY-72
FEATURES:
- Made of oak and rubberwood veneer, wood and engineered wood
- 2-tone finish: coffee and antique gray
- 6 dovetail drawers with ball bearing glides
- Flat black tone knobs
- Seats 6
- Assembly required
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 40" x 72" x 31" H
Item Weight: 122.75 lbs
Package Dimensions (Inches): 75.5" L x 47.25" W x 7.75" H
Package Weight: 139.75 lbs
SPECIFICATIONS
- Color: Coffee / Antique Gray
COLLECTION
- Collection Name: Granby Collection
- Item Name: Granby Coffee / Antique Gray Dining Table
- SKU: 5627GY-72
FEATURES:
- Flat black tone knobs
- Seats 6
- Assembly required
DIMENSIONS
Item Weight: 122.75 lbs
Package Weight: 139.75 lbs
SPECIFICATIONS
- Color: Coffee / Antique Gray
COLLECTION
Granby Coffee / Antique Gray Dining Table—
Description
- SKU: 5627GY-72