- SKU: ADPCD824D23
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Dining Room Side Chair: 21" W x 23" D x 40" H
Rectangular Dining Room Table: 86" W x 42" D x 30" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Black/Brown
- Series ID: PCD824
- Item Name: Greddinton Black/Brown Dining Table and 6 Chairs (Online Special Price)
- SKU: ADPCD824D23
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Black/Brown
- Series ID: PCD824
Greddinton Black/Brown Dining Table and 6 Chairs (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADPCD824D23