- SKU: PCD824D28
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Dining Uph Side Chair: 20" W x 23" D x 35" H
Round Dining Room Table Base: 37" W x 37" D x 28" H
Round Dining Room Table Top: 60" W x 60" D x 3" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Black/White
- Series ID: PCD824
- Item Name: Greddinton Black/White Dining Table and 6 Chairs
- SKU: PCD824D28
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Black/White
- Series ID: PCD824
Greddinton Black/White Dining Table and 6 Chairs—
Description
- SKU: PCD824D28