- SKU: ADPCD824D20
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Rect Dining Room Counter Table: 66" W x 42" D x 36" H
Upholstered Barstool: 20" W x 23" D x 42" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Brown
COLLECTION
- Collection Name: Greddinton Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: PCD824
- Item Name: Greddinton Brown Counter Height Dining Table and 6 Barstools (Online Special Price)
- SKU: ADPCD824D20
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Brown
COLLECTION
- Series ID: PCD824
Greddinton Brown Counter Height Dining Table and 6 Barstools (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADPCD824D20