SKU: BB-1034-20-0
KEY FEATURES:
  • Cylindrical Bases: Two big cylindrical bases provide stable support for the tabletop surface.
DIMENSIONS:
  • Overall Dimensions (Inches): 80" W x 18" D x 33" H
  • Item Weight: 150.37 lbs
  • Package Box-1 Dimensions (Inches): 83" W x 5.5" D x 22" H
  • Package Box-1 Weight: 101.6 lbs
  • Package Box-2 Dimensions (Inches): 39" W x 20" D x 35" H
  • Package Box-2 Weight: 80 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION:
  • Color: Warm Brown
  • Style: Modern, minimalist
WHERE TO USE:
SKU: BB-1034-20-0
Hadley Warm Brown Console Table—
Description
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Item Weight: 150.37 lbs