- SKU: A1001155
FEATURES:
- Made with cotton/polyester/linen blend face and cotton/linen blend reverse
- Knife-edge construction
- Solid reverse in beige
- Microfiber fill
- Zipper closure
- Machine-washable cover
- Imported
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 20" W x 5" D x 20" H
Item Weight: 11 lbs
Package Dimensions (Inches): 20" W x 20" D x 15.5" H
Package Weight: 13.9 lbs
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: Sienna/Gold/Charcoal
COLLECTION
- Collection Name: Hallam Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: A1001155
- Item Name: Hallam Sienna/Gold/Charcoal Pillow (Set of 4)
- SKU: A1001155
FEATURES:
- Knife-edge construction
- Solid reverse in beige
- Microfiber fill
- Zipper closure
- Machine-washable cover
- Imported
DIMENSIONS
Item Weight: 11 lbs
Package Weight: 13.9 lbs
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: Sienna/Gold/Charcoal
COLLECTION
- Series ID: A1001155
-70%
Hallam Sienna/Gold/Charcoal Pillow (Set of 4)—
Description
- SKU: A1001155