- SKU: FM54000WN-TV-70
FEATURES
- LED Light on Pier
- Adjustable Shelves
- Gold-Capped Legs
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 70" W x 18" D x 30" H
Item Weight (lbs): 146.7
Package Dimensions (Inches): 73" W x 21.1" D x 30.5" H
SPECIFICATIONS
- Material: Acacia Wood, Rubberwood, Solid Poplar
- Color: Walnut
COLLECTION
- Collection Name: Hepburne Collection by Furniture of America
- Item Name: Hepburne Walnut 70" TV Stand
- SKU: FM54000WN-TV-70
FEATURES
- LED Light on Pier
- Adjustable Shelves
- Gold-Capped Legs
DIMENSIONS
Item Weight (lbs): 146.7
SPECIFICATIONS
- Color: Walnut
COLLECTION
-70%
Hepburne Walnut 70" TV Stand—
Description
- SKU: FM54000WN-TV-70