- SKU: ST22FF18FP
DIMENSIONS
Package Dimensions (Inches): 26.4" W x 37" D x 6.3" H
Package Weight: 37.3 lbs
COLLECTION
- Collection Name: Highriseâ„¢ LT 18" Collection by Malouf
- Brand: Malouf
- Item Name: Highriseâ„¢ LT 18" Black Full Bed Frame
- SKU: ST22FF18FP
DIMENSIONS
Package Weight: 37.3 lbs
COLLECTION
- Brand: Malouf
Highrise LT 18" Black Full Bed Frame—
Description
- SKU: ST22FF18FP