- SKU: ST22QQ18FP
DIMENSIONS
Package Dimensions (Inches): 29.5" W x 39.4" D x 6.3" H
Package Weight: 41.1 lbs
COLLECTION
- Collection Name: Highriseâ„¢ LT 18" Collection by Malouf
- Brand: Malouf
- Item Name: Highriseâ„¢ LT 18" Black Queen Bed Frame
- SKU: ST22QQ18FP
DIMENSIONS
Package Weight: 41.1 lbs
COLLECTION
- Brand: Malouf
Highrise LT 18" Black Queen Bed Frame—
Description
- SKU: ST22QQ18FP