- SKU: ST22TX18FP
DIMENSIONS
Package Dimensions (Inches): 37.8" W x 41.3" D x 3.4" H
Package Weight: 27.5 lbs
COLLECTION
- Collection Name: Highriseâ„¢ LT 18" Collection by Malouf
- Brand: Malouf
- Item Name: Highriseâ„¢ LT 18" Black Twin XL Bed Frame
- SKU: ST22TX18FP
DIMENSIONS
Package Weight: 27.5 lbs
COLLECTION
- Brand: Malouf
Highrise LT 18" Black Twin XL Bed Frame—
Description
- SKU: ST22TX18FP