SKU: 460593WHT
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Overall Dimensions (Twin Full Bunk Bed): 79" W x 60.5" D x 57.25" H
  • Weight: 172.23 lbs
  • Package Weight: 201.44 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION:
  • Color: White
  • Style: Modern, Transitional
WHERE TO USE:
SKU: 460593WHT
Holden White Wood Veneer Twin Over Full Bunk Bed—
Description
KEY FEATURES:
DIMENSIONS: