- SKU: ADB764B19
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Dresser: 60" W x 19" D x 38" H
Bedroom Mirror: 47" W x 2" D x 42" H
Q/K/Ck Hdbd/Ftbd Posts: 6" W x 6" D x 34" H
K/Ck Poster Hdbd/Ftbd Panels: 83" W x 6" D x 66" H
Three Drawer Nightstand: 29" W x 19" D x 28" H
Queen/King Rails: 78" W x 82" D x 13" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Brown
COLLECTION
- Collection Name: Lavinton Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: B764
- SKU: ADB764B19
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Dresser: 60" W x 19" D x 38" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Brown
COLLECTION
- Series ID: B764
Lavinton Brown King Poster Bed, Dresser, Mirror and 2 Nightstands (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB764B19
Dresser: 60" W x 19" D x 38" H