- SKU: ADB214B24
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Six Drawer Dresser: 61" W x 16" D x 40" H
Bedroom Mirror: 42" W x 1" D x 36" H
King Storage Footboard: 81" W x 17" D x 18" H
King/Cal King Uph Panel Hdbd: 80" W x 4" D x 53" H
Two Drawer Nightstand: 24" W x 16" D x 25" H
King Panel Rails: 79" W x 85" D x 15" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: Gray
COLLECTION
- Collection Name: Lodanna Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: B214
- SKU: ADB214B24
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: Gray
COLLECTION
- Series ID: B214
Lodanna Gray King Upholstered Storage Bed, Dresser, Mirror, and Nightstand (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB214B24