- SKU: MT-USG10DC
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 20" W x 16" D x 10" H
SPECIFICATIONS
- Color: White
COLLECTION
- Collection Name: Lyra Collection by Homelegance
- Item Name: Lyra White 10" Copper-Infused Memory Foam Mattress Display Cube
- SKU: MT-USG10DC
DIMENSIONS
SPECIFICATIONS
- Color: White
COLLECTION
Lyra White 10" Copper-Infused Memory Foam Mattress Display Cube—
Description
- SKU: MT-USG10DC