- SKU: ADB138B54
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Twin Panel Headboard/Footboard: 43" W x 80" D x 54" H
Twin Panel Rails: 40" W x 77" D x 8" H
Six Drawer Dresser: 64" W x 17" D x 35" H
Bedroom Mirror: 42" W x 2" D x 31" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Black
COLLECTION
- Collection Name: Maribel Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: B138
- Item Name: Maribel Black Twin Panel Bed, Dresser and Mirror (Online Special Price)
- SKU: ADB138B54
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Traditional
- Color: Black
COLLECTION
- Series ID: B138
Maribel Black Twin Panel Bed, Dresser and Mirror (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB138B54