- SKU: ADPCB2614B17
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Full Panel Footboard W/Rails: 58" W x 78" D x 17" H
Full Panel Headboard: 58" W x 3" D x 52" H
Six Drawer Dresser: 64" W x 17" D x 35" H
Bedroom Mirror: 41" W x 3" D x 36" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: Brown
COLLECTION
- Collection Name: Pamytta Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: PCB2614
- Item Name: Pamytta Brown Full Panel Bed, Dresser and Mirror (Online Special Price)
- SKU: ADPCB2614B17
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: Brown
COLLECTION
- Series ID: PCB2614
-70%
Pamytta Brown Full Panel Bed, Dresser and Mirror (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADPCB2614B17