- SKU: ADB742B48
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Twin/Full Bed Rails: 74" W x 2" D x 12" H
Five Drawer Chest: 34" W x 18" D x 48" H
Full Storage Ftbd W/Roll Slats: 59" W x 23" D x 18" H
Full Sleigh Headboard: 57" W x 9" D x 50" H
Two Drawer Nightstand: 29" W x 18" D x 30" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Antique White
COLLECTION
- Collection Name: Robbinsdale Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: B742
- SKU: ADB742B48
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Antique White
COLLECTION
- Series ID: B742
Robbinsdale Antique White Full Sleigh Storage Bed, Chest and Nightstand (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADB742B48