- SKU: FM42905WH-3PK
FEATURES
- Abstract Decorative Wrought Metal Base Design
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Coffee Table: 34" W x 34" D x 18" H
End Table: 18" W x 18" D x 23" H
Item Weight (lbs): 61
Package Dimensions (Inches): 42.9" W x 39" D x 7.3" H
SPECIFICATIONS
- Material: Paper, Metal, Engineered Wood
- Color: White
COLLECTION
- Collection Name: Ronde Collection by Furniture of America
- Item Name: Ronde White 3 Pc. Table Set
- SKU: FM42905WH-3PK
FEATURES
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Item Weight (lbs): 61
SPECIFICATIONS
- Color: White
COLLECTION
Ronde White 3 Pc. Table Set—
Description
- SKU: FM42905WH-3PK