- SKU: ADPCB2260B10
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Seven Drawer Dresser: 63" W x 17" D x 38" H
Queen Panel Footboard: 64" W x 2" D x 10" H
Queen Panel Headboard: 64" W x 2" D x 53" H
Two Drawer Nightstand: 27" W x 17" D x 26" H
Queen Panel Rails: 63" W x 85" D x 15" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Brown
COLLECTION
- Collection Name: Rusticott Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: PCB2260
- Item Name: Rusticott Brown Queen Panel Bed, Dresser and Nightstand (Online Special Price)
- SKU: ADPCB2260B10
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Casual
- Color: Brown
COLLECTION
- Series ID: PCB2260
Rusticott Brown Queen Panel Bed, Dresser and Nightstand (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADPCB2260B10