SKU: HN-1004-24
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Overall Dimensions (Inches): 90" W x 20" D x 32" H
  • Item Weight: 260 lbs
  • Carton Dimensions (Inches): 82.5" W x 24" D x 30.75" H
  • Carton Weight: 337 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION:
  • Color: Natural
  • Top, Side, Front Door Material: Mdf + Rustic Oak 1Mm Veneer
  • Shelve Panel Material: Mdf+ Oak Veneer 0.6Mm
  • Adjustable Glide: Included
  • Collection Name: Shawn Collection by Moe's Home
  • Brand: Moe's Home
  • Style: Modern, Minimalist, Organic
WHERE TO USE:
SKU: HN-1004-24
-70%
Shawn Natural Sideboard—
Description
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Item Weight: 260 lbs